TAPETY NA ZEĎ DESIGNERS GUILD LONDÝN

Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Amrapali
Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Jacaranda
Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Kalpana
Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Lotus Flower
Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Mayura
Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Mehsama
Tapety na zeď Designers Guild Amrapali Ottelia

Londýnskou značku Designers Guild založila na začátku 70. let minulého století spolu se svým bratrem Simon Jeffreysem slavná návrhářka a designérka Tricia Guild. Tapety na zeď jsou už od počátku jedním z pilířů, na kterých tato prestižní značka staví. Kromě tapet se však salon specializuje také na návrhy a výrobu luxusních dekoračních látek, doplňků a vybavení pro interiéry.

Za vším stojí slavná návrhářka a designérka Tricia Guild, která je ve svém oboru považována za jednu z nejlepších na světě. Její rukopis je naprosto originální a nenapodobitelný. Dokáže kombinovat nekombinovatelné, a to tak, že výsledek utvoří neuvěřitelný harmonický celek.

NÁŠ TIP: Tapety na zeď od Designers Guild jste si měli možnost přímo v interiérech prohlédnout v různých televizních pořadech o bydlení. Designéři tyto tapety rádi používají pro jejich originální vzhled, kvalitu a zároveň i přijatelnou cenu.

TAPETY NA ZEĎ DESIGNERS GUILD - LONDÝN

Salon Designers Guild najdete na „dobrých adresách“ v Londýně - londýnské showroomy Designers Guild najdete na Kings Road či Marylebone High Street. Salon má ovšem velké pobočky i v Mnichově a Paříži a zastoupení má tato luxusní značka také v mnoha dalších významných střediscích módy, jako je New York, Los Angeles, Tokio, Sydney - a Frýdek-Místek.

Kvalitu a prestiž značky Designers Guild podtrhuje i dlouhodobá spolupráce s takovými TOP světovými módními návrháři a designéry, jako jsou William Yeoward, Christian Lacroix nebo Ralph Lauren. Značka Designers Guild je zkrátka synonymum pro prestiž, vynikající kvalitu, krásný design, ty nejlepší materiály a skvělé barvy.

Tapety na zeď od značky Designers Guild obvykle doplňují v podobných vzorech, barvách a stylech i ostatní doplňky do interiérů, jako jsou záclony a závěsy, čalounění, koberce, ozdoby, dekorační předměty, povlečení na postele, ručníky a podobně. Můžete si zde tedy vybrat tapety na zeď jako originální solitér, anebo si také v jednotném stylu zařídit komplet celý interiér. Ušetří Vám to mnoho námahy, shánění a složitého kombinování.

TAPETY NA ZEĎ DESIGNERS GUILD - LONDÝN

TAPETY NA ZEĎ DESIGNERS GUILD AMRAPALI

Tapety na zeď z kolekce Designers Guild Amrapali už na první pohled upoutávají pozornost svou originalitou a nezaměnitelností. V kolekci těchto tapet nechybí úžasné květinové vzory, geometrické tvary, trendové pruhy a jemné textury.

TAPETY NA ZEĎ DESIGNERS GUILD - LONDÝN

Tapety na zeď Designers Guild Amrapali jsou nejen krásné, ale také velmi kvalitní a praktické. Při zavěšování se lepidlo na tyto vliesové tapety na zeď nanáší na stěnu, práce je proto velmi příjemná, jednoduchá a přesná. Tyto tapety na zeď neobsahují vinyl, proto stěna pod nimi může volně dýchat, tapety nezadržují vlhkost a stěna pod nimi tedy nemá tendenci plesnivět. Tapety jsou zároveň lehké a odolné, dají se rovněž opatrně omývat a jsou snadno odstranitelné.

Tapety na zeď z této kolekce můžete v odpovídajících designech a barvách doplnit i dalšími doplňky, jako jsou například záclony a závěsy, čalounění, koberce a podobně.

TAPETY NA ZEĎ DESIGNERS GUILD - LONDÝN

zpět nahoru© 2012 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek